Betist 100 Free Spin

Betist 100 Free Spin

Betist 100 free spin bu site tarafından verilen promosyon seçeneklerinin popüler bir tanesini ifade etmektedir. Slot oyunları anlayışında değerlendirebileceğiniz özel bir promosyon türü olduğunu göreceksiniz. Elbette belirlenmiş kurallar ve şartlar dahilindedir. Hatta bu promosyonu alabilir ve kullanabilirsiniz.

Betist 100 Free Spin Nasıl Alınır?

Siteden 100 freespin, belirli gruptaki oyunlarda yer almak amacı ile ya da yer almak sureti ile alabileceğiniz bir promosyon türüdür. Betist 100 free spin nasıl alınır? Bu promosyonu alabilmeniz için, betist sitesinde gördüğünüz pragmatic play başlığı altındaki oyunlarda yer almanız gerekmektedir. Bu servis sağlayıcı tarafından hazırlanmış oyun gruplarında yer almaktadır. Hatta, oynamak sureti ile free spin kazanma şansına sahip olacaksınız. Dönem içerisinde, belirlenmiş promosyon dönemi içerisinde en az 100 Türk Lirası değerinde para yatırmalısınız. Pragmatic play oyunlarında, slot oyunlarındadır. Ayrıca en az 100 Türk Lirası değerinde yatırdığınız parayı çevrim işleminde kullanmalısınız. Kullanmanız ile birlikte, promosyon alma hakkınız ortaya çıkacaktır. Promosyon aşağıda belirtilen miktarlarda kullanıcı hesaplarına tanımlanmaktadır.

Betist Free Spin Ne Kadar Alınır?

Elbette diğer bütün promosyonlar gibi bu promosyonunda belirli değerleri bulunmaktadır. Betist free spin ne kadar alınır? Sorusu farklı aşamalardan meydana gelmektedir.

100 Türk Lirası ile 999,99 Türk Lirası arasında yatırım yapar ve çevrim işlemini gerçekleştirir iseniz, 20 free spin alırsınız.

1.000 Türk Lirası ile 1.999,99 Türk Lirası arasında yatırım yapmaktadır. Hatta çevrim işlemini gerçekleştirir iseniz, 50 free spin alırsınız.

2.000 Türk Lirası ve 4.999,99 Türk Lirası arasında yatırım yapmakta. Hatta çevrim işlemini gerçekleştirir iseniz, 75 free spin alırsınız.

5.000 Türk Lirası ve üzerinde yatırım işlemini yapar ve çevrim işlemini gerçekleştirir iseniz, 100 free spin alırsınız.

Betist 100 Freespin Nakit Çekilmekte mi?

Betist 100 free spin sitenin promosyonlar arasında her kullanıcının karşısına çıkarılan özel bir ikramiye seçeneğini işaret etmektedir. Nasıl alınacağı yazı içerisinde anlatılmıştır. Ne kadar miktarda verildiği de net bir şekilde belirtilmiştir. Peki betist 100 free spin nakit çekilir mi? Almış olduğunuz free spin müşteri hizmetleri tarafından hesaba eklenecektir. Hesaba eklendikten sonra, 7 gün boyunca geçerli olduğu görülecektir. Kazandığınız tutarları nakit olarak çekebilmekte misiniz? Elbette nakit olarak çekebilirsiniz. Bunun için çevrim işlemi tanımlaması yapılmıştır. Nedir bu çevrim işlemi? Slot oyunlarında en az 25 defa çevrim işlemlerinde kullanmalısınız. Bunun ile birlikte kazandığımız tutarları çekilebilir şekle dönüştürebilirsiniz. Ayrıca free spin kullanmak sureti ile bu sitede elde edebileceğiniz kazanç tam 25.000 Türk Lirası olabilmekte.