Betist 245

Betist 245

Betist sitesi bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından verilen son kapatılma kararı ya da erişim kısıtlama kararı ile birlikte, betist 245 şeklinde bir belirleme yapmış durumda bulunmaktadır. Bu adresin kim tarafından kapatıldığı, kim tarafından belirlendiği gibi tüm soruların cevabını, yazının devamında bulacaksınız.

Betist 245 Sitesi

Yanlış bilinen ifadelerden bir tanesi, betist sitesini kim kapatıyor? Sorusunun karşılığıdır. Kurucu Anatolian Limited Şirketi hakkında, ticari faaliyetleri betist sitesi üzerinden verdiğidir. Hatta, ticari faaliyetleri nedeni ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ya da ticari kurum veya mahkemeler tarafından verilen bir kapatılma kararı yoktur. Bu siteye lisans veren, 16 68 numaralı lisans belgesini veren Hollanda Antilleridir. Ayrıca oyun kontrol ve denetim kurulu tarafından verilmiş bir kapatılma kararı yoktur. Site orijinal ismi ile uluslararası piyasadaki faaliyetlerine devam etmektedir. Yalnızca Türkiye’de kapatılma kararı verilmektedir. Yani kapatılma kararını veren bilgi teknolojileri iletişim kurumu olarak karşınıza çıkmaktadır.

Betist Yeni Adresini Kim Belirliyor?

Bir diğer karışıklık yaratan konuda, betist yeni adresini kim belirliyor? Sorusudur. Burada da Türkiye’de bir şahıs tarafından, Türkiye’de bir gerçek kişilik tarafından, Türkiye’de bir ortaklık tarafındandır. Ayrıca Türkiye’de bir tüzel kişilik yani işletmeler tarafından yeni giriş adresinin belirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Tamamen Anatolian isimli Limited Şirketi, betist markasını meydana getirir. Yani işleten Limited Şirketi tarafından yeni giriş adresi belirlenmekte. Piyasaya sosyal medya hesaplarından ya da müşteri hizmetlerinden veya bilgi paylaşımını yapan sitemiz üzerinden aktarılmaktadır.

Betist Yeni Adresi Tekrar Değişecek mi?

Betist 246 en son yeni giriş adresi, kullanabileceğiniz orijinal son yeni giriş adresi anlamına gelmektedir. Şu an itibarı ile bu yazıyı okuduğunuz an itibariyle Türkiye pazarındaki bahis ve Türkiye pazarındaki oyun hizmetleridir. Yani uluslararası standartlarla ve Türkçe dil seçeneğinde bu adres üzerinden verildiğini göreceksiniz. Peki betist adresi tekrar değişecek mi? Bilindiği üzere betist Sitesi Türkiye pazarına, 5 Nisan 2015 tarihinden itibaren aktif olarak girmiştir. 2015 yılından günümüze kadar defalarca hakkında erişim kısıtlama kararı verilmiş yani kapatılma kararı verilmiştir. Her kapatılma kararı 1 ya da 2 saat içerisinde yeni bir adresin belirlenmekte. Hatta, yeniden yeni giriş adresi ile Türkiye’deki hizmetlerinin verilmesi anlamına gelmektedir. Dolayısı ile sizler ile bu yazı içeriğinde paylaşılmış yeni giriş adresi de mutlaka tespit edilecek. Mutlaka bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından bu adres hakkındadır. Yani kapatılma kararı verilecek ve yine birkaç saat içerisindedir. Yani bir sonraki adres ile hizmetlerin verilmeye başlandığı görülecektir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın