Neropay İle Para Yatırma

Neropay İle Para Yatırma

Neropay ile para yatırma güvenli bir şekilde hızlı ve kolay para alma ve gönderme işlemidir. Neropay hesabında Euro olarak işlem gerçekleştirilmektedir. Firmamız yapılan işlemlere masraf almamaktadır. Nero pay müşterilerinin güvenliğini en önde tutmakta ve kişisel verilerin korumasına dikkat etmektedir. Firma hesabından yapılacak havalelerin sizin vasıtanızla olduğunu onaylamak için her işlem için SMS doğrulama kodu girişi yapılması gerekmektedir.

 

 Nero pay hesabına 18 yaşını dolduran her birey sahip olabilmekte. Firmayı iki temel işlem üzerine çalışır. Bu işlemler para giriş ve para çıkış işlemleridir.  Nero pay para çekme isteğinizde bildirmiş olduğunuz hesaba veya başka bir hesaba aktarım yapılmaktadır.

 

Neropay İle Para Yatırma Nasıl Çalışır?

 

 Firma Euro para birimi ile işlem yapmaktadır. Neropay ile para yatırmada Eurodan başka yatırtılan para türü ne olursa olsun Euro’ya dönüştürülür. Bir sene içerisinde neropay hesabına yatırılabilecek en yüksek tutar 50.000 Euro’dur. Hatta bu sınırı geçen işlemlerde hesaplar firma tarafından bloke edilip kontrol edilmekte. Her bir müşteri adına bir tane firma hesabı açılabilmekte. Şirket üyesi olmayan birine para göndermek istenirse para yollanacak kişinin e-posta adresi ve aktarılmak istenilen miktar firmaya bildirilerek yapılmakta.

 

 Firma uluslararası alanda Para alma ve para gönderme işlemleri yapmaktadır. Sistemine giriş yapılırken ve para yollamada müşteri güvenliğini korumak adına kimlik doğrulaması işlemi gerçekleştirilmekte. Ayrıca kimlik doğrulama işleminin gayesi bilginiz dışında karapara aklama ve terör gruplarına finans edilmesinin engellenmesi için çıkartılan kanun kapsamında bilginizin olduğunu doğrulamaktır. Bu durumların önüne geçilmesi için kimi zaman sistem bazı üyelerinden belge istemek zorunda kalmaktadır.

 

 Neropay Para Yükleme Kanalları Nedir?

 

 Hesabınıza banka havalesi, bankamatik ya da kredi kartı ile para yatırtılmaktadır. Uluslararası banka havalesi ilk başta PayMix hesaba havale yapılmakta. Bu hesaba Euro türü transfer işlemi gerçekleşir. Yani Bankanın transfer işlemini onaylamasından sonra hesabınıza aktarım gerçekleşir. hatta burada dikkat edilmesi gereken şey havale dekontunda bulunan açıklama bölümüne hesap numaranızı yazdırmış olmanızdır. Fakat aksi durumlarda hesap veya kimlik bilginize ulaşılana dek paranız adına işlem gerçekleşmez.

 

 Üyelik ve Giriş Nasıl Yapılmakta?

 

 Sistem üyeliğini 18 yaşını dolduran herkes gerçekleştirebilmekte. Yani Anasayfa üzerinde sol tarafta bulunan “Hemen Üyelik Aç” butonuna basılarak açılan sayfada bulunan form tam olarak doldurulmakta. Sistem üyeliğinin onaylanması 24 saat içerisinde olmaktadır. Başvurunuz bu süre içerisinde incelenerek tarafınıza bilgi verilmekte. Yani göndermiş olduğunuz başvuru formunda eksiklik veya yanlışlık olması durumunda şirket sizden yeni belge talebinde bulunmakta. Ayrıca Betist üyelik için tıklayınız!